217 | SV. MIKULÁŠ V PRAZE
KOZÁK Václav (1889 – 1969)
- starting price: 22 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, datace – po 1910, signováno vpravo dole V. Kozák.